Aktuální upozornění

Vážení zákazníci,

zatím zavírat nebudeme, pokud to nebude nutné, a zásoby máme dostatečné. Chtěli bychom také připomenout, že nabízíme i rozvoz. Obě formy nákupu můžeme provést i bezkontaktně. Pokud si objednáte přes internet a zaplatíte kartou, tak vám zboží můžeme nechat za dveřmi. U rozvozů to děláme automaticky, u osobního vyzvednutí nám prosím zavolejte, až budete u obchodu.

Prosíme všechny zákazníky, aby byli k nám i k sobě navzájem ohleduplní a eliminovali riziko nákazy. Věříme, že se situace brzy uklidní a vše bude zase jako dřív. O případných změnách vás budeme informovat.


Naše filosofie

Stejně jako my nejíme jídla plná chemie, neplníme jim i misky ani našim čtyřnohým kamarádům. Držíme se názoru, že strava, kterou jim poskytujeme, musí být co nejpřirozenější. Proto milujeme BARF. A milují ho i naši psi a naše kočky. Syrová strava je to nejlepší, co vašemu čtyřnohému miláčkovi můžete dát.

U nás najdete vše, co k této špičkové stravě potřebujete. Pokud o BARFu slyšíte poprvé, rádi vám se vším pomůžeme. A abychom nezapomněli, na této stravě si nevytvoří závislost jen vaše zvířata. Kompletně pohltí i vás. Garantujeme vám, že neusnete, aniž byste neměli naplánovanou misku na další den.


Zůstaňte v obraze

Zadejte email a buďte v obraze, co nového se u nás děje. Z odběru novinek je možné se kdykoli odhlásit.

Odhlásit se z odběru