Psí školka

Nechcete nechávat svého mazlíčka přes den doma samotného? Nebo chcete, aby se slušněji choval v kolektivu ostatních pejsků? Přiveďte ho k nám do školky, kde si vyhraje a seznámí se s novými psími kamarády! Až bude unavený, tak si může odpočinout v měkkém pelíšku nebo na sedačce.

Zaručujeme tu nejlepší péči s nadstandardní úrovní. S každým pejskem jednáme jako s unikátní bytostí s vlastními jedinečnými potřebami. Respektujeme Vaše požadavky a snažíme se Vám i Vašemu psovi vyjít maximálně vstříc. Nabízíme také poradenství v oblasti výchovy a výživy. Pejsků je ve školce vždy jen tolik, aby je bylo možné bez potíží zvládnout.


Zkušební provozní doba:

Pondělí - pátek: 7:00 - 20:00

Zůstaňte s námi v kontaktu na našem instagramu nebo facebooku.

Pokud to bude možné, přijmeme pejska i bez rezervace. Ale pokud chcete mít jistotu, rezervujte si místo minimálně den předem!


Ceny:

Základní cena za hodinu 150 Kč
Permanentka na 10 hodin 1200 Kč
Zvýhodněná cena za celý den 800 Kč
Permanentka na 10 dní 6400 Kč

Každý další pes sleva 20 %.


Jak to u nás funguje?

Psi jsou nepřetržitě pod dozorem zkušené osoby, mají přístup k vodě a po dohodě jim můžeme dát najíst nebo je ošetřit. V objektu se nachází veterinární ordinace a psí salón, jejichž služeb lze v případě potřeby využít.

Případné procházky se budou konat pouze se souhlasem páníčků a jen v případě menšího počtu psů. Pro nejnutnejší případy zde máme malou zahrádku ve vnitrobloku. Respektovány jsou i požadavky páníčka na podávání pamlsků a jiné speciální zacházení.

Za nadprůměrně problémového pejska účtujeme 50 % z ceny navíc a vyhrazujeme si právo takového psa odmítnout, pokud bude dělat přílišné problémy v kolektivu. Feny v době hárání nepřijímáme. Přijímaný pejsek musí být odčervený, očkovaný, bez parazitů a přenosných nemocí.

Pejskovi vemte s sebou pevný nestahovací obojek, nejlépe kožený či látkový. Případně náhubek, používáte-li. Můžete mu vzít pamlsky či oblíbenou hračku nebo deku, ale vlastních hraček máme dostatek, vodítka, deky a místa k odpočinku také máme.


Najdete nás na adrese:

Vinohradská 53/1245, Praha 2 - Vinohrady, 120 00
Zobrazit adresu v Google Maps


Kontakt:

+420 721 644 883
skolka@akoira.cz

Sledujte nás také na Instagramu nebo Facebooku.


Zůstaňte v obraze

Zadejte email a buďte v obraze, co nového se u nás děje. Z odběru novinek je možné se kdykoli odhlásit.

Odhlásit se z odběru